Yazılımlar

Yazılımlar

Ürün Kodu: yazilimlar

PITS - Sole System Panel Yazılımı

Yazılım SQL veritabanı yada Access veritabanı üzerinde çalışabilmektedir.Sınırsız geçiş, İki tarih arası geçiş, İki tarih arası yasak, İki saat arası geçiş, İki saat arası yasak, Haftalık plan, Aylık plan, Geçiş yasak,Günlük 8 farklı saat aralığında geçiş, Günlük 8 farklı saat aralığında yasak, Tüm bu seçenekler için günlük geçiş sayısı raporları yazılımdan alınabilmektedir.
 

PITS - Software Parmak İzi

Sadece Parmak izi cihazlarında kullanılan, Personelin Giriş-Çıkış bilgilerinin belirtien iki tarih ve saat aralığında raporlandığı, ve çıktılarının alındığı, bütün parmak izlerinin tek bir cihazdan alınarak diğerlerine gönderebildiği, Giriş-Çıkışların anında gösterildiği Monitoring ve Microsoft Access veritabanı üstüne kurulmuş sade bir yazılımdır.
Yazılım Demosunu indirmek için tıklayınız
 

PITS- Light PDKS

Microsoft Access veritabanında, Windows işletim sisteminde çalışan genel bir PDKS yazılımıdır. Personelin erken-geç çıkma, fazla mesai hesaplamaları, değişik vardiya takipleri, ücretli-ücretsiz izinleri, kişisel ve gurupsal yapılabilir. Tanımlanmış olan bir Çok Parmak izi yada Kartlı okuyucuya otomatik olarak istenilen zaman dillimlerinde bağlanarak PC ortamına Çeker. En Çok kullanılan raporları istenilen zaman dlilimlerinde otomatik olarak belirtien e-posta adresine gönderilir. (Puantaj hesaplamaları içermez)
 

PITS- Full PDKS

Microsoft Access veritabanında, Windows işletim sisteminde çalışan profesyonel bir PDKS yazılımıdır. Personelin erken-geç çıkma, fazla mesai hesaplamaları, değişik vardiya takipleri, ücretli-ücretsiz izinleri, günlük-aylık puantaj hesaplamaları kişisel ve gurupsal yapılabilir. Tanımlanmış olan bir Çok Parmak izi yada Kartlı okuyucuya otomatik olarak istenilen zaman dillimlerinde bağlanarak PC ortamına Çeker. En Çok kullanılan raporları istenilen zaman dlilimlerinde otomatik olarak belirtien e-posta adresine gönderilir. Birçok resmi muhasebe programına hesaplanan süreler aktarılabilir.
 

PITS- Yurt Yazılımı

Kartlı ve Parmak izi geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu, istenilen saatte doğru ve hızlı bilgi edinme, öğrenci bilgilerini yedekleme, birden fazla kullanıcı tanımlama, yurda kayıt yapılan öğrencilerin giriş ve çıkış kayıt tarihlerinin raporlanması, Güncel olarak içerdekiler, dışarıdakiler, gelmeyenler, geç gelenler gibi kritik raporlamaları doğru yorumlama, Geçmiş bilgileri gösterebilme, Tüm raporları kat, oda ve sicil numaralarına göre sınıflandırarak ayırabilme
 

PITS- Yemekhane Yazılımı

WEB Tabanlı SQL Database kullananan Yemekhane Yazılımı. 2100 ve üstü Personel Kullanıcı. Kontör yada Para takibi yapabilen, ONLINE Çalışabilen, Raporları Otomatik PDF yada Excel Mail atan, Parmak izi - Proximity Kart - Yüz tanıma cihazlarınla uyumlu, Personelin Yemek saatlerinde kısıtlama yaparak hangi saat aralığında yemek zaman aralığı yapabilme, Günlük ve Aylık kontör yükleme, günü vardiyalara ayırarak istenen saat aralığında geçiş yetkilendirme yapabilme, İki tarih aralığında blirtilen miktar kadar Köntör harcama, Aylık yemek raporları ve yenilen yemek toplamları grupsal olarak alınabilir.
Yemekhane Tanıtım Klavuzu için tıklayınız
 

PITS- ZiyaretÇi Yazılımı

Ziyaretçilerin giriş-çıkış kontrollerinin yapıldığı, içeriye girişlerde kart vererek isimlerinin bilgisayara girildiği ve girilen bu bilgilerin kart veya iki tarih-saat aralığında raporlarının alındığı, Şirket araç ve plaka bilgilerinin de girilerek raporlamaların yapıldığı Microsft Access veritabanına sahip bir yazılımdır.
 

WinPer 7.x

Paradox veritabanına sahip hızlı sorgulama yapabilen, Farklı Sektörlere uyumluluk, Geçmiş Bilgileri Saklayabilme, Sınırsız Personel Tanımlama ve Çoklu Ortamda Çalışabilme, Bütün Personelin ücretlerini, Mesailerini ve Saatlerini hesaplayabilme, Ayrıntılı Filtreleme ile En Uygun Raporlama, Toplam Puantaj, Tek Kişilik ve Toplu Bordrolama, Esnek Dinamik ve özelleştirilebilir Tasarım, Servis ve Yardım Alma Kolaylığı ile iyi bir PDKS yazılımıdır.
 
 

PITS-ProPDKS SQL

Microsoft SQL Express veritabanında, Windows işletim sisteminde çalışan profesyonel bir PDKS yazılımıdır. Personelin erken-geç çıkma, fazla mesai hesaplamaları, değişik vardiya takipleri, ücretli-ücretsiz izinleri, günlük-aylık puantaj hesaplamaları kişisel ve gurupsal yapılabilir. Tanımlanmış olan bir Çok Parmak izi yada Kartlı okuyucuya otomatik olarak istenilen zaman dillimlerinde bağlanarak PC ortamına Çeker. En Çok kullanılan raporları istenilen zaman dlilimlerinde otomatik olarak belirtien e-posta adresine gönderilir. Birçok resmi muhasebe programına hesaplanan süreler aktarılabilir.
PİTS Pro PDKS SQL Kısa Tanıtım Klavuzu için tıklayınız
PİTS Pro PDKS SQL Uzun Tanıtım Klavuzu için tıklayınız