JH-1 Boy Dedektörleri

JH-1 Boy Dedektörleri

Ürün Kodu: JH-1

Kapı Tipi Metal Dedektör

 

Teknik Özellikler: 
Elektrik devresi: 220V Power: 35VA
Dış Çerçeve: 2200mm(h)X790mm(w)X540mm(d)
İç Çerçeve: 2000mm(h)X700mm(w)X540mm(d) 
Net Ağırlık: yaklaşık 80kg
Çalışma Isısı: -20°C-+45 °C
Standard: GB15210-2003 
 

Kapı Dedektörü JH-1 : Fonksiyon ve özellikleri1. Altı bölge: Geliştirilmiş dijital pulse teknolojisi ile 6 ortak bölgeye dağılmaktadır , kapının her iki tarafı sinyali geçirir ve alır, yanlış alarm bölgelerini eleyebilir ve kesin olarak metal objelerin yerini tespit eder. 

2. Alarm bölgelerinin belirtisi: Monitör, insan vücudunda saklanmış, yasak olan maddeleri kesin olarak gösterir.Alarm bölgeleri panelin sağ tarafındaki sütun lambalarıyla gösterilir. 

3. Ayarlanabilen bölge hassasiyeti: Yüksek hassasiyet ile, madeni para küçüklüğündeki metal objeleri tespit edebilir .0’dan 99’a kadar ; hassasiyeti, ağırlık, hacim ve metal abjenin lokasyonuna gore otomatik olarak ayarlar ve madeni para, anahtar, mücevher, deri kemer tokası için oluşabilecek yanlış alarmları eler. 

4. Anti-parazit için yüksek kapasite: Dijital, analog, sağ ve sol dengeli teknolojinin benimsenmesi anti-parazit kapasitesini arttırarak yanlış veya gözden kaçırılmış sinyalleri engelleyebilir. 

5. Şifre ile koruma: Şifre ile koruma, sadece yetkili kişinin cihazı kullanmasına izin verir.Bu, oldukça emniyetlidir.. 

6. İstatistik sayaç fonksiyonları: Akıllı sayaç ; alarm zamanlarını ve geçen yolcu sayısını hesaplayabilir. 

7. İnsan vücuduna zararsız: Düşük elektromanyetik teknolojisi benimsenmiştir.Kalp atışına, hamile bayanlara, teyplere ve video kaydecilere. 

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.