Sabit Duba

Sabit Duba

Ürün Kodu: sabit-duba

Kişisel Park Yeri Bariyeri park yerlerinizin işgal edilmemesi için tarafından geliştirilmiş bir üründür. Bu ürün sayesinde kişisel park alanınızın başka sürücüler tarafından kullanımı engellenir.
Araç sahibi, aracından inmeden uzaktan kumanda ederek kişisel park yeri bariyerini aktif ya da pasif hale getirebilir. Ürünün otomatik kullanımı için tarafından 2 adet kumanda verilmektedir. Kişisel park yeri bariyeri, elektrikle şarj olup, bir adet yedek batarya ürün içeriğine eklenmiştir.
Kişisel park yeri bariyer ine ait batarya,ortalama 250-300 açma-kapama yapabilmektedir. Park alanınızda çalışır hale getirdiğiniz kişisel park yeri bariyeri, araçların üzerine gelerek uyguladığı ağırlık ile sinyal vererek yabancı sürücüleri ikaz etmektedir.
El ile yapılabilecek bariyeri indirme (pasif hale getirme) durumunda, ürüne eklenmiş yay sistemi devreye girerek ürün tekrar aktif hale gelmektedir.Bu özelliği ile park alanınınız tamamen, sizin kullanımınıza tahsis edilmesi sağlanmıştır.
Ürün kullanımı basit olup, zemine sabitlenerek kolay şekilde montajı yapılabilmektedir.
Kişisel park yeri bariyeri fiyatları çok uygun fiyatlarla belirlenmiş olup, park alanlarınızı korumak için hizmetinize sunulmuştur.