Hakkımızda

İlerleyen teknolojiyi yakalamak ve müşteri taleplerini sürekli olarak takip ederek onların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ürün ve fiyatı sunmak her zaman vizyonumuz olmuş ve kaliteli servis ile, güleryüzlü iyi bir hizmet anlayışı içerisinde, siz değerli müşterilerimize hizmet vererek, sürekli birlikte olmak başlıca şirket hedefimizdir.

PİTS Teknoloji Sistemleri Proje-Danışmanlık San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. bu bağlamda geniş bir bilgi, tecrübe ve birikim ile yapılanarak kendisine uzmanlık alanı olarak Parmak izli PDKS ve Access Kontrol Sistemleri, Kartlı PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemleri, Turnike ve Bariyer Sistemleri, OGS-HGS Araç Uzak Mesafe Tanıma Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri, İRİS Access Kontrol Sistemleri, Yemekhane Kontrol ve Kontör Sistemleri, CCTV ve IP Kamera Güvenlik Sistemleri, Restoran Otomasyon Sistemleri, X-Ray Cihazları , Geçiş Dedektörleri, Bekçi Kontrol Cihazlarına ait Sistem Gereksinimlerini karşılayan Yazılımlar , Ex-Proof Çelik Muhafaza Üretimi konularını seçmiş ve geçen yıllar içinde sadece bu konularla ile ilgilenerek Türkiye'de ilklere imza atmıştır.

Her biri konusunda uzman yazılım ve sistem mühendisi personeli ve güvenlik firmaları ile çözüm ortaklıkları yaparak komple proje bazlı çözümler sunarken bir yandan da SOLE SYSTEM markasının Türkiye Genel Dağıtımını, diğer ürünlerin toptan ve perakande satışlarını, kendi yada alt bayileri aracılığıyla siz değerli müşterilerine sunmaktadır. PİTS Teknoloji Sistemleri ayrıca Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Apple Markasının iPod, IPad ürünlerine ve Mevcut Andorid Yüklü Ipad cihazlarına Restoran Otomasyon Yazılımı adapte ederek Tablet tabanlı PC lerde de bu tür bir yazılımın çalışmasını sağlamıştır.

Şirket prensiplerimiz gereği müşterilerimiz tarafından arzu edilen cihazdan çok müşterimize en uygun olabilecek cihazları, yazılımı, fiyatı ve techizatı uzman kadromuzla sunarak komple sistem çözümleri ile istediklerinizin tam karşılığını almanızı sağlamaktadır.  Gelişen dünyada sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek ve sürekli izleyerek müşterilerimizin doğru ve zamanında teknolojik yatırımlarla şirketlerinin maliyetlerini düşürmek suretiyle, yada şirketlerine yaptıkları yatırımların onlara zamanında, hızlı olarak geri dönmesini sağlamaktır.

Her biri konusunda uzman ve sürekli eğitimlerle bilgileri yenilenen Teknik Destek ve Teknik Servis personelimizin müşterilerimize hızlı ve zamanında hizmet ulaştırarak müşteri memnuniyetini sağlaması bizim için son derece önemlidir.

PİTS Teknoloji Sistemleri bu hedefler doğrultusunda ilerleyerek liderlik bayrağını sürekli elinde tutacak ve geleceğe sizinle birlikte ışık tutacaktır.

PİTS Teknoloji Sistemleri Ltd.Şti.